Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


start

Materiały szkoleniowe

Na tym portalu znajdziesz materiały szkoleniowe z zakresu obsługi i administracji systemem operacyjnym Linux. Znajdziesz również odnośniki do innych wartościowych stron, które pomogą w zrozumieniu i poszerzeniu wiedzy z zakresu praktycznego wykorzystania systemu Linux.

Materiały są w pełni darmowe, nie można ich jednak kopiować ani wykorzystywać w celach komercyjnych bez wiedzy i zgody autora.

Nie znalazłeś interesującej Cię tematyki linuksowej na tym portalu? Chciałbyś, aby jej opis wraz z przykładami pojawił się na tych stronach? A może jedna ze stron, którą tu znalazłeś powinna być rozbudowana? Napisz do nas!

Szkolenia Linux

Potrzebujesz szkolenia z systemu Linux? Chciałbyś pogłębić wiedzę z tego zakresu? Potrzebujesz indywidualnego podejścia? A może potrzebujesz opracowania dokumentacji z określonego tematu w języku polskim? Skontaktuj się z nami. Pozdrawiamy.

Przenosiny zawartości strony Szkolenia Linux

Uwaga. Z końcem roku 2016 postanowiłem przenieść zawartość tej strony na inną platformę. Materiały będą sukcesywnie przepisywane na nową stronę pod adresem http://wiki.szkolenia-linux.pl. Zapraszam.

start.txt · ostatnio zmienione: 2016/12/25 07:38 przez mzalewski

(C) 2017 ITMZ Mariusz Zalewski